Düşlerinizin ötesinde, özel konsept düğünler, nişan, Toplantı, Kokteyl, Gala, Sünnet davetlerinize Safir Beach Resort Restaurant ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Her biri kendi alanlarında uzman ve tecrübeli ekiplerimiz, en küçük detaylara kadar her şeyi sizin için planlar. Üstelik kendi davetlerinizi kendiniz de tasarlayabilirsiniz.

Düğün ve Nikah

Düğün organizasyonları alanında siz ve davetlilerinizin hafızasından uzun zaman silinmeyecek, görkemli, neşeli ve sizi yansıtacak, uzun zaman sizinle anılacak ve topluma örnek teşkil edecek düğün organizasyonları ile sizlerleyiz.

Söz & Nişan

En az düğün kadar önemsenmesi gereken önem taşıyan nişan organizasyonları, dikkatle hazırlanmalı ve her detayına ayrı ayrı özen gösterilmelidir. Mutlu bir yuva kurmanın temelini attığınız bu özel günde, Silivri Safir Hotel olarak Hotel olarak törenin yapılacağı alandan sunulacak ikramlara, nişan pastasından misafirlerinize vereceğiniz hediyeliklerden kadar tüm ayrıntıları sizler için organize ediyoruz.

Kına Gecesi

Profesyonel fikir ve düşünceleri özel gün ve gecelerinize yansıtarak sizler için unutulmaz hale getiriyoruz. Kına organizasyonları için kına tahtı, kına kaftanı, bindallı, bayan dj, nedime, arkadaş kaftanları, hint kınacısı ve daha birçok hizmeti bir arada sunuyoruz.

Doğum Günü

Konsept doğum günü organizasyonları ile sizlerin isteğine göre düzenlenmiş görkemli bir organizasyon sizleri bekliyor.

Doğum günlerini daha eğlenceli ve kolay yapabilmek için bizi arayın ve isteklerinizi belirtin. Gerisini biz yapıyoruz size sadece güzel zaman geçirmek kalıyor.

Sünnet Düğünü

Sünnet Organizasyonları ile alışılmışın dışında farklı bir programa imza atmaya ne dersiniz?

Çocukların eğlenerek vakit geçireceği, büyüklerin sıkılmadan sahneye odaklanacağı profeyonel sünnet düğünü organizasyonları için sizleri davet ediyoruz.

Toplantı

Toplantılarınız ve davetleriniz için mükemmel alanlar sunan otelimizin salonunda, led projektör, ses sistemi, fuaye alanı ve son teknoloji ile uyumlu ekipmanlar yer almaktadır. Otelimiz profesyonel ekibiyle organizasyonlarınızın başarıya ulaşmasını sağlamaktadır.

Sohbete Başla
1
Sohbete Başla
Merhabalar
Safir Beach Resort Hotel' e Hoşgeldiniz.
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim..